Laron Hotel
Laron Hotel Kurytyba oferuje 41 pokój w około 1 km od lago do passeio publico.
Muzeum Oscara Niemeyera znajduje się około 10 min jazdy od hotelu, wówczas gdy Kyocera Arena leży w prawie 2 km stąd. Obiekty edukacyjne w okolicy to Uniwersytet Federalny Parany (1 km) i Pontifícia Universidade Católica do Paraná (2,1 km). Okolica oferuje takie sklepy jak Centrum handlowe Curitiba niedaleko od Laron. Ten hotel jest położony prawie 5 min spacerem od dworca autobusowego Terminal Guadalupe, natomiast Targ Miejski w Kurytybacie jest w odległości 14 min spacerem.
Pobliskie restauracje, w tym McDonald's znajdują się w malej odległości od obiektu.
- Lotniska
- Lotnisko Afonso Pena18 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
Do dyspozycji gości w pokoju
- Telewizor LCD
- Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.
- Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z Laron Hotel?
Podróż od Laron Hotel do centrum miasta zajmuje 10 min spacerem. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w Laron Hotel?
Goście Laron Hotel muszą wymeldować się o 12:00.